İŞİTME CİHAZI MERKEZİ

info@odyovest.com.tr     Fındıkzade         : 0 (212) 589 44 16
Gaziosmanpaşa: 0 (212) 616 49 61
Esenler              : 0 (212) 562 12 31
Bahçelievler      : 0 (212) 452 52 62

Hakkımızda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
hakkimizda-image

Odyovest 2005 yılından bu yana sektördeki tecrübesi, uzman kadrosu ve ileri teknolojileri müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştırma becerisi ile işitme cihazı kullanıcılarının yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlamaktadır. İşitme sorunun doğru tespiti, kişiye özel çözümlerin sunulması, satış sonrası desteği ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile firmamız alanında öncü olmayı sürdürmektedir.

İşitme cihazı ürün yelpazesinde tüm dünyanın üstünlüklerini kabul ettiği Widex, Phonak, Siemens ve Starkey markalarıyla, en iyi kalite – en uygun fiyat anlayışını sizlere sunarak müşteri memnuniyetini öncelik vermekteyiz.

Merkezlerimizde, tüm odyolojik tetkik ve işitme cihazı uygulamalarını en yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte, işitme cihazı aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı tamir, bakım ve montaj hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul’da Fındıkzade Gaziosmanpaşa, ve Esenler olmak üzere 3 şubemizle, işitme ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek için hizmetinizdeyiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
WhatsApp chat